• Objavljeno 26.05.2017 11:51

Selektor Baždarević objavio spisak za Grčku: Pametno i strpljivo do važne pobjede

Mehmed Baždarević, selektor fudbalske reprezentacije BiH saopštio je spisak na kojem je 28 igrača na koje računa u utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine protiv Grčke. Jedino novo ime na Baždarevićevom spisku je Samim Memišević, defanzivac holandskog Groningena, javlja Anadolu Agency (AA).

• Objavljeno 25.05.2017 08:43

Manchester United osvojio titulu Evropske lige

Manchester United je pobjedom protiv Ajaxa u finalu osvojio titulu Evropske lige, javlja Anadolu Agency (AA).

• Objavljeno 22.05.2017 09:06

Košarkaši Fenerbahce osvojili titulu prvaka Eurolige

Košarkaška ekipa Fenerbahcea pobijedila je tim Olympiakosa u finalu Turkish Airlines eurolige i osvojila prvu titulu prvaka u historiji tog kluba, javlja Anadolu Agency (AA).

• Objavljeno 18.05.2017 09:21

Široki Brijeg osvajač fudbalskog Kupa BiH

Fudbaleri Širokog Brijega osvajači su Kupa Bosne i Hercegovine za sezonu 2016/2017., javlja reporter Anadolu Agency (AA).

• Objavljeno 16.05.2017 14:53

Generalni sekretar KS BiH: Zbog finansijskog duga nalazimo se pred stečajem

Nakon vanredne sjednice Upravnog odbora Košarkaškog saveza BiH, koja je održana danas u Sarajevu, generalni sekretar Dubravko Barbarić kazao je da se savez zbog finansijskog duga u iznosu od oko 2,5 miliona konvertibilnih maraka (KM) nalazi pred stečajnim postupkom, javlja Anadolu Agency (AA).

• Objavljeno 12.05.2017 08:38

Manchester United i Ajax igraju u ovogodišnjem finalu Evropske lige

Manchester United i Ajax iz Amsterdama će se sastati u ovogodišnjem finalu Evropske lige koje se igra u Solni kod Stockholma, javlja Anadolu Agency (AA).

• Objavljeno 11.05.2017 08:43

Real Madrid drugi ovogodišnji finalist UEFA Lige prvaka

Real Madrid je drugi ovogodišnji finalist UEFA Lige prvaka nakon što je bio bolji u duelu protiv gradskog rivala Atletica, javlja Anadolu Agency (AA).

• Objavljeno 10.05.2017 11:21

Šestogodišnji Ismail Zulfić: Od dječaka koji se bojao plivanja do osvajača zlatne medalje

Šestogodišnji Ismail Zulfić iz Zenice, dječak rođen bez ruku, ne prestaje da oduševljava sve u regiji i šire. Ovaj hrabri dječak je prije nekoliko dana na Devetom regionalnom prvenstvu Hrvatske u plivanju za osobe s invaliditetom osvojio zlatnu medalju za plivački klub Spid. Time je dokazao da se upornost, želja i volja za životom i uspjehom itekako isplate, javlja Anadoly Agency.

• Objavljeno 10.05.2017 08:45

Fudbaleri Juventusa prvi finalisti Lige prvaka

Fudbaleri Juventusa iz Torina prvi su ovosezonski finalisti UEFA Lige prvaka, javlja Anadolu Agency (AA).

• Objavljeno 08.05.2017 08:35

Rukometaši BiH ubjedljivom pobjedom protiv Finske blizu plasmana na EURO 2018

Rukometaši Bosne i Hercegovine pobijedili su u Goraždu reprezentaciju Finske rezultatom 34:23 u četvrtom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje će se 2018. godine održati u Hrvatskoj.